+90 532 385 05 22!

KİRALIK MERCEDES VİTOMODEL 2017

VİP VİTO ÖZELİKLERİ

Firmamız tarafından siz müşterilerimize özel olarak dizayn ettirilmiş kiralık vip minibüslerimiz ile birlikte sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmak en temel hedefimizdir. Araç donanımları müşteri bütçesine göre degişmektedir yani her bütçeye göre kiralık vip vito lar mevcuttur. kiralık vip minibüste kahve makinası ,ps3,buzdolabı,degerli eşya kasası uydu yayını bilgisayar baglantısı gece görüş kamerası var olup kiralık vip minibüslerimiz 2017 -2018 model 8 yolcu 1 şöför toplamda 9 kişiliktir. kiralık vip minibüsler 1800cc ile 2200cc arasında motor gücü degişiklik gösterir. Araçlarımızda full kaskolu ve kasko muhafiyeti uygulanmaz.

Özel olarak dizayn edilmiş vip sınıfı minibüsleri ile birçok ünlü konuğa , iş adamına ve oyuncuya hizmet sunan firmamız Kiralık Minibüs sektörünün en tanınmışları arasındaki yerini almıştır. Minibüs hizmetlerimizden yararlanmak için 3 yıl ehliyet ve kredi kartınızın olması gerekmektedir. 

 

Araç Bakımları

Ayrıca tüm kiralık minibüslerimiz bakımlı ve temiz olarak teslim edildiğinden aynı şekilde geri iade edilmesi istenmektedir. En az 48 saat kiralama yapabilirsiniz.

 

 

kiralık vip vito